Ekranizacja powieści o drobnym, niepozornym chłopcu, który okazuje się być najpotężniejszym z czarodziejów chodzących po ziemi urzeka od pierwszych chwil. Mimo, że od premiery pierwszego z serii filmów wkrótce minie dwadzieścia lat, Harry Potter nic a nic nie traci na popularności. Czy stoi za tym zamiłowanie do ikonicznych historii o zmaganiach Dawida z Goliatem czy może nieodparty urok magicznych umiejętności całej galerii postaci ze świata Harry’ego? Trudno rozstrzygnąć to jednoznacznie, ale nietrudno sprawić sobie drobną przyjemność kupując jeden z licznie dostępnych gadżetów jedynego ocalałego z rodziny Potterów. 

Harry Potter gadżety

Osoby myślące bardziej praktycznie, zafascynowane zmaganiami z Lordem Voldemortem mogą się zainteresować typowo użytkowymi gadżetami. Wykonanie kubków nawiązujące do serii filmów o Harrym Potterze zaskakuje pomysłowością. Niektóre wzory są bardzo subtelne, możliwe do odczytania tylko przez wtajemniczonych „mugoli”. Okulary i błyskawica? Ulica Pokątna? Pamiętaj! Nie pomyl jej z ulicą Przekątną! Szkoda, że z takiego kubka można napić się co najwyżej herbaty lub kawy, a nie któregoś z magicznych wywarów Hermiony Granger. Choć, czy ktoś rzeczywiście odważyłby się przeistoczyć bez lęku, że nie powróci do swojej prawdziwej postaci? 

Świat wyobraźni

Gadżety Harry’ego Pottera to nie tylko figurki, ubrania czy akcesoria. Bardzo ciekawymi produktami są gadżety, które umożliwiają na aktywne przemieszczenie się w świat wyobraźni i przygody. Ci z nas, którzy o tym autentycznie marzą, przykładowo mogą zerknąć na mapę Huncwotów lub ułożyć ją z puzzli. To może być świetna rozrywka dla całej rodziny, dająca wszystkim chwile naprawdę pełne magii.

Gadżety Harry Potter dostępne na https://pixel-shop.pl/harry-potter