LOL Surprise to nowa seria lalek, zwierzątek, książek, puzzli, a nawet piórników. Jednak największą popularnością cieszą się lalki, które stały się ulubionymi zabawkami wielu dziewczynek.
Lalki LOL Surprise mogą mieć różne kolory i kształty. Każdy model posiada różne możliwość zabawy. Lalki kryją się w tajemniczych opakowaniach, które mają za cel sprawić jak największe zaskoczenie. Z pewnością największym atutem tych zabawek jest tajemnica. To właśnie ona pociąga najbardziej. Do ostatniego momentu nie wiemy na który model trafiliśmy. Należy dodać, że seria LOL dysponuje kilkudziesięcioma dostępnymi modelami. To sprawia jeszcze większe zainteresowanie.

Tajemnicze rozpakowywanie lalek LOL Surprise

Dzieci najbardziej lubią moment rozpakowania zabawki. Producent laleczek LOL wziął to pod uwagę i aby umilić ten proces – zawarł w opakowaniach nutkę tajemniczości. Cała popularność lalek oparta jest na emocjach dzieci, wywołanych podczas rozpakowywania pudełka.
Pomimo opisu zawartości znajdującego się na opakowaniu, nigdy nie wiadomo co konkretnie kryje się w pudełku. Cała prawda wychodzi na jaw, dopiero w chwili całkowitego rozpakowania pudełka. Laleczki mogą znajdować się w kuli, walizce czy pudełku. W przypadku kuli, sprawa jest bardzo interesująca. Kula zawiera kilka warstw a lalka znajduje się w ostatniej. Aby odkryć wylosowany model lalki, dziewczynki muszą przejść przez wszystkie etapy (warstwy kuli) i odkrywać po kolei dodatkowe elementy kryjące się pod każdą z warstw. Zazwyczaj są to różne akcesoria i naklejki dopasowane do konkretnego modelu laleczki.

Kolekcja LOL Surprise

Laleczki LOL Surprise (więcej) to bez wątpienia kolekcja kolekcjonerska. Dziesiątki dostępnych modeli pozwalają na długie gromadzenie lalek, by w końcu znaleźć się w posiadaniu ich wszystkich.
LOL Surprise dysponuje także zwierzątkami, które dołączone są do niektórych modeli lalek. Seria LOL Surprise to nie tylko lalki i zwierzątka, ale także gry, plecaki, piórniki a nawet breloczki i torebki. Wybór jest ogromny, więc z pewnością każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie.