Stworzenie gry komputerowej na kanwie książki Sapkowskiego dało nowe życie Wiedźminowi i mocno go spopularyzowało. Taka forma treści jest znacznie bardziej przystępna dla odbiorców rozsianych po świecie, niż proponowanie im – początkowo anonimowej – książki. Wielki rozgłos marketingowy potęguje także inne zjawiska, które lawinowo zwiększają zyski producentów, twórców i osób pracujących nad dziełem.

Wiedźmińskie gadżety – miara sukcesu i wielkiej popularności

Każdy produkt, który osiągnie duży światowy rozgłos, musi się liczyć z faktem, że odbiorcy będą chcieli posiadać akcesoria związane z dziełem. Mogą to być przeróżne akcesoria, poczynając od tradycyjnych kubków ceramicznych z cyfrowym nadrukiem. Ciekawą propozycją są także mosiężne, klimatyczne łańcuszki, naszyjniki czy medaliony, przypominające do złudzenia te, które pojawiały się m.in. w grze komputerowej Wiedźmin.

Znane z popularnej gry Wiedźmin gadżety rozchodzą się w błyskawicznym tempie

Wśród popularnych akcesoriów tematycznych znajdziemy także produkty, dzięki którym powrócimy do uniwersum raz jeszcze. Pomogą nam w tym wiedźmińskie gadżety pixel-shop.pl/wiedzmin, takie jak gry planszowe, puzzle, czy obrazy naścienne. Najbardziej oddani fani z pewnością zostaną skuszeni przez solidnie wykonane koszulki z nadrukiem, zachowane w mrocznym, ciemnym stylu. Znajdziemy także takie produkty jak naklejki z postaciami z uniwersum, zeszyty, akcesoria piśmiennicze, podkładki pod myszy komputerowe, skiny na konsole, puzzle, magnesy na lodówkę, biżuterię i wiele podobnych.