Od pewnego czasu tradycyjne lalki będące często miniaturami znanych postaci powoli odchodzą w zapomnienie. Dziś ich miejsce zajmują niezwykle urocze pop figurki. Te niezwykle interesujące gadżety przedstawiają w komiksowy sposób charakterystyczne cechy wielu znanych bohaterów gier czy filmów.

Znane i lubiane figurki z gier i filmów

Popularność uroczych figurek funko pop rośnie z roku na rok. Dziś znajdują się one niemalże w każdej kolekcji miłośników postaci znanych z różnorodnych gier przygodowych, bajek oraz filmów fantastycznych.

Te niesamowite gadżety znajdują fanów niemalże na całym świecie. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci i młodzieży, lecz także tysięcy dorosłych osób.

Figurka funko pop – urocza postać z dużą głową i oczami

W szerokiej ofercie wielu sklepów można znaleźć niezwykle interesujące figurki POP, które to zwracają na siebie szczególną uwagę swoją znacznych rozmiarów główką oraz dużymi oczami. Figurki te zazwyczaj mają około dziewięciu centymetrów wysokości, niemniej czasem na rynku można spotkać nieco większe rozmiary. Rides to postać, która najczęściej jest osadzona na jakimś wystrzałowym pojeździe.

Funko pop – idealne figurki dla kolekcjonerów

Wszystkie oferowane figurki są wykonane z wysokiej jakości winylu, dzięki czemu każdy nabywca może mieć pewność, że nawet po długim czasie zachowają się w należytym stanie.

W szerokiej ofercie znajdują się figurki postaci takich jak: Fortnite, Overwatch, ,Rick and Morty, Harry Potter, Star, Dragon Ball Wars, StrangerThing Marvel,  Riverdale oraz wiele innych.

Ich wybór jest ogromny, zatem każdy fan może wybrać swoją ulubioną postać.