Język angielski jest najpopularniejszych i wiodącym językiem na całym świecie. Trudno wyobrazić sobie aktualnie jakąkolwiek komunikację bez jego znajomości i zrozumienia. Aby zainwestować pieniądze w przyszłość naszych pociech, warto zdecydować się na wykupienie lekcji angielskiego dla najmłodszych. Angielski dla 5 latka może stać się doskonałą nauką przez zabawę, a zajęcia z języka angielskiego dla dzieci są przygotowywane specjalnie z myślą o najmłodszych. Na czym polegają lekcje angielskiego dla pięciolatków? Dlaczego warto się na nie zdecydować? Oto kilka faktów i praktycznych wskazówek.

Nauka języka od małego.

Dzieci od najmłodszych lat powinny mieć styczność z językiem angielskim – naukowo udowodniono, że w młodym wieku mózg najlepiej się rozwija i pracuje. Można tego dokonać korzystając z lekcji angielskiego dla pięciolatków. Takie zajęcia przygotowywane są specjalnie dla najmłodszych dzieci dlatego są przyjemne i zapewniają im naukę poprzez zabawę. Dzięki temu nie musimy zmuszać dzieci do mozolnej nauki, a one same chętnie korzystają z ciekawych zajęć.

Na czym polega nauka języka angielskiego dla pięciolatków? 

Angielski dla 5 latka z Edoo opiera się głównie na rozwiązywaniu ciekawych zadań i wesołej zabawie. Podczas zajęć specjalnie do tego przygotowane nauczycielki wprowadzają do zabawy proste angielskie słowa, jak kolory, zwierzątka czy nazwy członków rodziny. W ten prawie niezauważalny sposób dziecko miło spędza czas, bawi się i z powodzeniem poznaje nowe, angielskie słowa. Takie zajęcia cieszą zarówno dzieci jak i ich rodziców.